wtorek, 9 czerwca 2015

Mazurskie Spotkania Blogerów vol. 4

Całkiem niedawno, bo 23 maja, zapakowaliśmy się z rodzinką i Olą z Rodzinka z innego świata do samochodu i ruszyliśmy do Węgorzewa na pierwsze urodziny Mazurskich Spotkań Blogerów. Organizatorki spotkania od samego początku "ostrzegały" nas solennie, że będzie ono mocno nieoficjalne i bardzo na luzie... Hmmm... Miałyśmy się bać?? Wręcz przeciwnie! Szykowała się świetna zabawa w doskonałym towarzystwie i... tak też było... A jak było? Już Wam opowiadam:Przed południem do malowniczo położonego, Gościńca u Kalicha w Węgorzewie zjechała się cała ferajna blogujących dziewczyn. Na dzień dobry zostałyśmy uraczone kawą i przekąskami, a świetnym dodatkiem do kawy okazała się prezentacja produktów Mary Kay przez Roksanę z Dzwoneczkowego Raju Mamy. Nie była to taka zwykła prezentacja! To było prawdziwe SPA. Nasze dłonie i usta były wdzięczne za natłuszczanie, peelingowanie i nawilżanie... Dobrze bawiłyśmy się wmasowując w siebie doskonałej jakości produkty firmy, którą miałam okazję już poznać i muszę przyznać, którą mogę z czystym sumieniem polecić.
Po smakowitym obiedzie, kolejnym punktem "napiętego" programu był wykład Klaudyny z Tulanek, na temat relacji firma-bloger. Klaudyna "rozebrała" na czynniki pierwsze maile, jakie otrzymuje od blogerów z propozycjami współpracy i... dała nam do myślenia... Co pisać, a czego nie pisać w takowych mailach - to były bardzo cenne wskazówki. Zapewne kiedyś z nich skorzystam...
W międzyczasie było mnóstwo luźnych rozmów, śmiechu i dyskusji nie tylko na tematy blogowe. Dzieci, które wybrały się na spotkanie z mamami, też miały mnóstwo zajęć. Moc atrakcji zapewnili animatorzy z Animosfery.
Na koniec, jak na urodziny przystało (pierwsze!) był tort i... wbrew zapewnieniom organizatorek, do rąk wszystkich uczestniczek trafiły naręcza prezentów. Wiele z nich już mam w użyciu i jestem z nich bardzo zadowolona.


Uczestniczki Czwartego Mazurskiego Spotkania Blogerów:
4 us only,
Perypetie matki prowincjonalnej,
Bambosza,
Anibarpiomar,
Kiedy mama nie śpi,
Mamusiowo,
Mamulenkowo,
Dzwoneczkowy Raj Mamy,
Rodzinka z innego świata,
Rękodzieło - moja pasja w wolnym czasie,
Latosiowy-dom,
PoNaszamu.blogspot.com,
Jej cały świat,
NataliaJarocka.pl,
Tymoszko.pl,
Z motylem na dłoni.
The moments of life
Serdeczne podziękowania dla sponsorów, którzy uraczyli nas takim ogromem prezentów:
AWM za poradniki i kolorowanki/naklejanki
Ziołolek za zestawy kosmetyczne
Sublimacja 24 za kubki i smycze
Soraya za zestawy kosmetyczne
Sielski Box za torby
FM Group za pyszne kawy
Plus dla skóry za zestawy kosmetyczne
Tron
Equilibra za kosmetyki
Sotin
Oilan Baby za kosmetyki

Patronat Miasto Węgorzewo
Mam nadzieję, że to jednak nie będzie ostatnie takie spotkanie (wbrew zapewnieniom organizatorek...)
Dziękuję Dziewczyny za miłe wspólne chwile.2 komentarze:

  1. ale Wam zazdroszczę tego spotkania! szkoda że nie mogłam na nim być!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też żałuję, że Ciebie nie było! Mam nadzieję, że na najbliższym się spotkamy :)

      Usuń