czwartek, 26 marca 2015

Konkurs!

Tym razem zupełna nowość na blogu!

Zapraszam wszystkich na mały konkurs. Do wygrania zestaw kosmetyków firmy Tołpa, a w zestawie coś dla dziecka i coś dla mamy! 


Każda z nas chce się poczuć piękna na wiosnę. Co prawda, żeby czuć się piękną, nie trzeba mieć torby kosmetyków, ale nie ma co ukrywać - my kobiety lubimy mieć w kosmetyczce dobre specyfiki, które poprawiają nam nastrój. Firma Tołpa dba o kobiety na wiosnę i proponuje:
- balsam na zmęczone nogi - przydaje się po wielu godzinach stania w pracy lub siedzenia przed komputerem (sama używałam i bardzo polecam)
- krem ujędrniający brzuch, uda, pośladki - przed wskoczeniem w bikini latem warto popracować nad tymi częściami ciała. Najlepiej oczywiście działa połączenie kremu z aktywnością fizyczną!
- płyn micelarny do mycia twarzy i oczu - przyznam szczerze, że to jeden z nielicznych preparatów do demakijażu na rynku, który nie powoduje u mnie pieczenia i łzawienia oczu, więc jeśli macie wrażliwe oczy, to wypróbujcie ten produkt.

Firma Tołpa zadba też o ząbki naszych pociech, bo w zestawie odnajdziecie:
- pastę do zębów Kids - dla dzieci w wieku 0-6 lat o smaku bananowej mięty (Dziubdziubowi bardzo smakuje i dzięki temu z chęcią sięga po szczoteczkę do zębów)
- pastę do zębów Junior dla dzieci w wieku 6-12 lat
- płyn do płukania ust Junior dla dzieci w wieku 6-12 lat - na te produkty Dziubdziub jest jeszcze za mała, więc używa ich moja bratanica.

 Jeśli chcecie zgarnąć dla siebie wiosenny zestaw wystarczy tylko, że:
 • lubicie lub polubicie fanpage tego bloga na Facebooku (TUTAJ)
 • pod postem konkursowym na Facebooku zaprosicie do zabawy (przez otagowanie) chociaż jedną osobę (LINK)
 • po tym postem opiszecie najzabawniejszy prymaaprilisowy dowcip, jaki zgotowaliście lub Wam zgotowano...
Na zgłoszenia konkursowe czekam od 26.03. do 1.04.2015r. do godziny 23.59.Oto pełny regulamin konkursu (bardzo proszę się z nim zapoznać):
1. Organizatorem konkursu jest autor bloga Z motylem na dłoni.
2. Sponsorem nagrody jest firma Tołpa. Nagrodą w konkursie jest zestaw kosmetyków firmy Tołpa, zawierający:
 • Pastę do zębów dla dzieci Kids 0 – 6 lat
 • Pastę do zębów dla dzieci Junior 6 – 12 lat
 • Płyn do płukania ust dla dzieci Junior 6 – 12 lat
 • Płyn micelarny do mycia twarzy i oczu
 • Balsam na zmęczone nogi
 • Krem ujędrniający brzuch, uda, pośladki
3. Konkurs trwa od 26 marca 2015r. do 1 kwietnia 2015r. do godziny 23:59. Zgłoszenia po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
4. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez autora bloga Z motylem na dłoni.
5. Ogłoszenie wyników (podanie imienia i nazwiska zwycięzcy) nastąpi w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu, na Fanpage’u na Facebooku oraz w poście konkursowym na blogu. Na zgłoszenie się Zwycięzcy czekam 3 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym czasie wybrany zostanie kolejny uczestnik konkursu.
6. Nagroda zostanie wysłana tylko na terenie Polski.
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o Grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 Roku Nr 4, poz. 27 z późń. Zm.)
8. Zasady uczestnictwa w konkursie:
 • Polub stronę Z motylem na dłoni na fb – tu zostaną ogłoszone wyniki konkursu.
 • Napisz w komentarzu pod postem konkursowym na blogu o najzabawniejszym dowcipie primaaprilisowym, jaki zrobiłeś lub Tobie zrobiono.
 • Zaproś do zabawy, przez otagowanie na FB, przynajmniej jednego znajomego
9. Ta promocja nie jest sponsorowana, prowadzona, administrowana i związana z Facebookiem w żaden sposób. Jako uczestnik rozumiesz, że dostarczasz informacje organizatorowi promocji, a nie Facebookowi. Informacje podane w konkursie, będą wykorzystane tylko w celu wyłonienia zwycięzcy tego konkursu. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez organizatora konkursu na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagrody.
10. Będzie mi miło jeśli zostaniesz obserwatorem bloga Z motylem na dłoni oraz udostępnisz grafikę konkursową, jednak nie jest to warunek konieczny do przystąpienia do konkursu


Czekam na Wasze zgłoszenia i życzę powodzenia!
Motylek
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz